WYBIERZ SALON Wybierz salon: Radisson Blu Hotel, Gdańsk Radisson Hotel & Suites, Gdańsk Hotel Rezydent Sopot MGallery, Sopot
Skip to content

Poczuj świąteczną atmosferę

wtorek, 22.11.2022

Bądź zdrowszy i szczęśliwszy! Skup się na chwili obecnej, poczuj ją wszystkimi zmysłami. Ciesz się kolorami jesieni, rozkoszuj się smacznym jedzeniem, otaczaj pięknymi zapachami. A w naszym spa oddaj się magii dotyku.  

Nabierz energii w Prana Spa Premium

środa, 26.10.2022

Nie daj się jesiennej chandrze i nabierz sił i witalności z Prana Spa Premium. Poddaj się zabiegom, które odpręża ciało i umysł.  

Znajdź czas dla siebie!

czwartek, 01.09.2022

Znajdź czas tylko dla siebie i spędź go w sposób, jaki daje Ci radość i wypoczynek. Sprawdź nasze najnowsze autorskie masaże i wybierz najlepszy dla siebie!  

Letnia nowość!

wtorek, 31.05.2022

NOWOŚĆ! Polecamy nasz autorski masaż TOUCH OF ORIENT. Zaskoczy Cię nie tylko swoją niepowtarzalnością, ale także efektem rozluźnienia ciała, ukojenia i spokoju.

Vishu-keralski nowy rok

środa, 13.04.2022

Terapeuci Prana Spa pochodzą z indyjskiego regionu Kerala. Według kalendarza keralskiego w miesiącu medam po wiosennym zrównaniu dnia z nocą przypada święto Vishu – astrologicznym dzień nowego roku. W kalendarzu gregoriańskim odpowiada mu dzień 14 […] czytaj dalej →

Nie przegap naszych niesamowitych ofert!

Zapisz się już dziś i odbierz prezent powitalny.