WYBIERZ SALON Wybierz salon: Radisson Blu Hotel, Gdańsk Radisson Hotel & Suites, Gdańsk Hotel Rezydent Sopot MGallery, Sopot
Skip to content

Sala Fitness wyposażona jest przede wszystkim w maszyny do treningu cardio: bieżnie, orbitrek, rower stacjonarny, stepper, a także ławeczkę, hantle, skakanki i maty. To doskonałe miejsce do treningu zwiększającego kondycję i wytrzymałość. Wszystkie maszyny cardio wyposażone są w urządzenia wyświetlające pokonany dystans, czas treningu i liczbę spalonych kalorii.

Trening cardio to nic innego, jak trening wytrzymałościowy, tlenowy, dzięki któremu nie tylko podniesiemy tempo przemiany materii, ale także przyspieszymy proces spalania zbędnej tkanki tłuszczowej i poprawimy wydolność naszego organizmu.

Z maszyn, które nie obciążają stawów – typu orbitrek – korzystać mogą również rekonwalescenci, osoby starsze i cierpiące na choroby układu kostnego.

Po treningu warto skorzystać z masażu, żeby zregenerować siły, zrelaksować ciało, dać odpocząć mięśniom, a poza tym zwiększyć przepływ krwi w organizmie, zmniejszając jednocześnie napięcie tkanek. Dzięki przyspieszeniu procesu regeneracji mięśni masaż zwiększa ich zdolność do podjęcia kolejnego wysiłku fizycznego.

 

ZOBACZ CENNIK

Nie przegap naszych niesamowitych ofert!

Zapisz się już dziś i odbierz prezent powitalny.