WYBIERZ SALON Wybierz salon: Radisson Blu Hotel, Gdańsk Radisson Hotel & Suites, Gdańsk Hotel Rezydent Sopot MGallery, Sopot
Skip to content

Nasze czasy to rosnąca świadomość tego, jak ważny dla zdrowia i ogólnego dobrostanu jest relaks. W codziennym biegu każdy potrzebuje chwili wytchnienia. Nie musisz jednak od razu brać urlopu, aby porządnie odpocząć. Wystarczy jeden dzień, podczas którego oddasz się w nasze ręce. Letnie pakiety DAY SPA w Prana Spa Premium to czysta, niczym niezakłócona przyjemność. Tu i teraz.

Każdy, kto choć raz odwiedził słoneczną Italię, na pewno poznał kultywowaną przez Włochów koncepcję „il dolce far niente”, czyli „słodkie nicnierobienie”? I nie mylmy tego z lenistwem! Najlepsze, co możesz dla siebie zrobić, to systematyczne dbanie o wewnętrzne wyciszenie, radość życia, równowagę ciała i umysłu.
Kiedy odpoczywamy, aktywowana jest prawa półkula naszego mózgu – ta, która kontroluje wyobraźnię. Pozwól więc swojej głowie odpłynąć z nami do świata słodkiego relaksu i regeneracji. Nasze starannie skomponowane pakiety Day Spa to również świetny pomysł na spędzenie dnia z kimś bliskim, wspólną ucieczkę od codzienności i naładowanie baterii.
W skład każdego z pakietów wchodzi nielimitowany dostęp do strefy wellness z basenem, hydromasażami, grotami solną i śnieżną oraz saunami. Zaproponujemy Ci odpowiednią kolejność korzystania z poszczególnych stref, tak aby zmaksymalizować korzyści zdrowotne. Obowiązkowy punkt programu to również inhalacja kryształami mentoli – niezapomniane doznanie i prawdziwy hit naszych day spa! Następnie – w zależności od wybranego pakietu – nasi terapeuci zaproszą Cię na część zabiegową. Tu, w delikatnym półmroku i przy dźwiękach nastrojowej muzyki, najlepsi profesjonaliści zadbają o Twoje ciało i skórę. Jeśli masz ochotę – po części zabiegowej możesz oczywiście wrócić do strefy wellness.
Niezależnie od tego, który pakiet wybierzesz, tych kilka godzin spędzonych w naszych progach będzie ucztą i ceremonią dla ciała i duszy. Gwarantujemy!

Nie przegap naszych niesamowitych ofert!

Zapisz się już dziś i odbierz prezent powitalny.