WYBIERZ SALON Wybierz salon: Radisson Blu Hotel, Gdańsk Radisson Hotel & Suites, Gdańsk Marina Club Hotel, Gdańsk
Skip to content

Strefa saun

O tym, jak korzystnie saunowanie wpływa na nasz organizm, z pewnością nie trzeba nikogo przekonywać. W łatwy i przyjemny sposób poprawisz tu wygląd skóry, krążenie krwi czy metabolizm. Poprawa nastroju gwarantowana! Strefa saun przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych.

Sauna parowa

Sauna parowa nazywana jest również łaźnią rzymską. Jest to najbardziej tradycyjna odmiana sauny, której początki sięgają już starożytności. Temperatura tu panująca nie jest tak wysoka jak w pozostałych saunach, dzięki czemu dobrze będą się tu czuły osoby, które słabiej tolerują gorąco. Kąpiel w saunie parowej pobudza czynności wydzielnicze skóry i przyspiesza wydalanie szkodliwych produktów przemiany materii i toksyn. Para wodna wnika głęboko w skórę i ją nawilża.

Sauna fińska

Sauna fińska to tzw. sauna sucha. Ma swoje korzenie w tradycyjnych kąpielach cieplnych stosowanych w Finlandii. To doskonały wybór dla tych, którzy chcą oczyścić ciało z toksyn, poprawić krążenie i zwiększyć odporność organizmu. Sauna fińska ma również dobroczynny wpływ na układ oddechowy. Ponadto sauna relaksuje mięśnie i działa odstresowująco.

ZOBACZ CENNIK

Nie przegap naszych niesamowitych ofert!

Zapisz się już dziś i odbierz prezent powitalny.

Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim. Rezygnacja z subskrypcji jest możliwa w każdej chwili. Zapisz mnie do newslettera.